терапевтична стоматологія

service

Терапевтична стоматологія – це ряд найзатребуваніших послуг. Це пломбування каріозних порожнин, зубних каналів, реставрація зубів, професійна гігієна, вибілювання.

Естетична стоматологія – це найпоширеніший напрямок терапевтичної стоматології, що об’єднує кілька методик, які направлені на відновлення анатомічної форми зубів з максимальним естетичним ефектом. За допомогою реставрацій відновлюється форма, колір, положення зубів, закриваються міжзубні проміжки, відсутність зуба та інші недоліки.

Під час першого візиту ви отримуєте інформацію про стан ротової порожнини на екрані монітора внутрішньоротової відеокамери, після чого лікар складає план оптимального варіанту лікування.

В роботі застосовуємо техніки прямих і непрямих реставрацій, куксових вкладок, скловолоконних балок, штифтів, керамічних та композитних вінірів тощо.

Реставровані зуби сучасними композитами практично не відрізняються від натуральних, мають естетичний вигляд, сприятливий прогноз лікування, високу якість та надійність.

Лікування карієсу.

За даними ВООЗ карієс – це найпоширеніша хвороба, яка розповсюджується на 95-97% мешканців планети. Найкраще, звичайно, звертатись до стоматолога на початкових стадіях хвороби, де можна обійтись обробкою зубів герметиками, що містять фтор. Далі – видалення уражених ділянок та пломбування зубів. Виникає питання: яка пломба краща? Звичайно, за медичними показами. Але не менш важливим є довговічність та естетика. Ми обираємо для наших пацієнтів найкраще. Це перевірені стоматологічні матеріали останнього покоління відомих світових фірм.

Дитяча стоматологія

service

Чи варто лікувати молочні зуби? Відповідь – ТАК! Неполіковані тимчасові (молочні) зуби часто спричиняють дискомфорт і біль у дитини, що може призвести до необхідності їх видалення.

Передчасна втрата молочних зубів сповільнює та ускладнює правильний розвиток щелепних кісток та призводить до аномалій прикусу. Неполіковані зуби можуть стати одотогенним вогнищем інфекції і спричинити захворювання серця, нирок, шлунково-кишкового тракту.

Наша поліклініка – це заклад, який відвідують радісно.

Діти – це особлива категорія пацієнтів, тому і увага до них підвищена. Важливе перше враження, тому спочатку знайомство з лікарем, потім лікування. За «мужність та геройство» дітки отримують подарунки. Робота дитячого стоматолога – це профілактика (герметизація фісур, глибоке фторування), навчання гігієні.

Пломбують молочні зуби спеціальними матеріалами. Це різнокольорові герметики (на вибір пацієнта), що дозволяє батькам контролювати наявність пломб.

Ортодонтія

service

Ортодонтія – це напрямок стоматології, який займається виправленням та попередженням порушень прикусу. 90% людей мають такі проблеми, але більшість навіть не помічають їх.

Тому перший похід до ортодонта повинен відбутися у віці 5-6 років.

Правильний прикус – це не лише естетика. Адже з ортодонтичною патологією пов’язані серйозні проблеми, як естетичні, так і функціональні. Нерівне розташування зубів, скупченість не дають змоги проводити повноцінну гігієну, що призводить до захворювання зубів, ясен, пародонту, патології скроневого суглоба, підвищення стирання зубів.

Сучасна ортодонтія дозволяє досягти бажаних результатів незалежно від віку пацієнта. Серед ортодонтичних систем при коригуванні прикусу пропонуємо знімні апарати (для дітей з молочними зубами), трейнери та брекет-системи (для дорослих та дітей понад 11 років). Брекет-система – це набір замків, кожен з яких фіксується до зуба і з’єднується між собою дугою. Використовуємо різноманітні види брекет-систем: металеві, сапфірові, самолігатурні, керамічні, лінґвальні (невидимі).

Альтернативою брекетам є інноваційна система виправлення прикусу за допомогою прозорих кап – інвізілайн. Такі системи мають ряд переваг: зручність, непомітність, відсутність складнощів з гігієною, можливість пацієнта самостійно регулювати час використання.

Ортопедія

service

Буває, на жаль, і так, що ми втрачаємо зуб або й кілька. Мало того, що це не естетично, а ще і дуже некомфортно. Порушується функція жування, з’являються зморшки, болі в скроневих суглобах, порушення дикції і т.д.

Отже, в плані лікування з’являється запис про проведення ортопедичної допомоги, тобто відновлення зруйнованих або відсутніх зубів шляхом виготовлення різноманітних знімних та незнімних конструкцій.

Ми застосовуємо технологію мікропротезування – це сучасний метод відновлення зубів, що має високі естетичні властивості. Суть методу полягає у відтворенні відсутньої частини зуба міцним керамічним матеріалом, що виготовляється зубним техніком.

IN-LAY (вкладка), ON-LAY (накладка) - альтернатива пломбі у випадку, коли 30% коронки зуба зруйновано. Виготовляється в лабораторії . Недає усадку, що виключає утворення вторинного карієсу.

Адгезивне протезування. Це альтернатива традиційному протезуванню , застосовується у випадку відсутнього одного зуба. Проміжна частина фіксується на опорних зубах ха допомогою вкладок чи накладок. Таким чином сусідні зуби не обточуються.

Металокераміка використовується у тих випадках коли зуб зруйнований настільки , що забезпечити міцність конструкції можна тільки за допомогою металевого каркасу. Спочатку виготовляється металевий каркас , а потім зубний технік ретельно пошарово наносить керамічну масу, що за своїми властивостями має природній вигляд , блиск та міцність як у справжнього зуба.

Безметалева кераміка. Технологія безметалевих зубних коронок дозволяє замінити металевий каракас на керамічний або каркас з оксиду цирконію , чим і досягається бездоганна естетика.

В залежності від побажань пацієнта та за медичними показами лікар може запропонувати також безліч інших конструкцій, зокрема:

  • - металопластик;
  • - суцільнолиті каркаси;
  • - еластичні, бюгельні, телескопічні протези,
  • А також індивідуальні конструкції , які максимально будуть задовольняти побажання пацієнта.

Імплантологія

service

Що таке зубні імплантати – це металеві штифти або каркаси, які вживлюють в кістку щелепи, що є стабільною основою для штучних зубів. Завдяки такому кріпленню протези, містки так само як і окремі коронки є ближчими за відчуттями до натуральних зубів.

Перевага імплантата полягає у тому, що він дозволяє не сточувати сусідні зуби. Імплантати звичайно дорожчі, ніж інші методи заміни зубів. Але цей метод вважається найбільш надійним.

Імплантати служать 10-20 років, залежно від розташування імплантату і від того, чи дотримується пацієнт гігієни ротової порожнини та періодичних профоглядів.

Гарантія

service

Гарантія в стоматології – це питання є достатньо актуальним для пересічної людини та важливим для нас. Спроба порівняти гарантію в медицині зі звичайними гарантіями, що дають при купівлі товарів не зовсім коректна. Причина проста - біологія людини. Реакція організму у різних людей - різна.

Будь-яке лікування має прогноз. Виходячи з цього і надаються гарантійні зобов`язання. Згідно законодавства саме результати лікування підпадають під гарантії. Зобо`язання є спільними: лікар гарантує, а пацієнт зобов`язаний виконувати рекомендації та умови, зокрема періодичні профогляди та професійна гігієна.

Помилково думати, що одного разу вирішивши зубні проблеми, можна забути про стоматолога на десятки років. Використовуючи навіть новітні технології лікар не може зробити нічого вічного, адже конструкції зношуються.

Ми надаємо гарантійні зобов`язання в двох ракурсах:

  1. гарантія на результат лікування – це фінансова відповідальність, тобто усунення недоліку в період гарантійного терміну, якщо умови виконувались пацієнтом;
  2. гарантія сервісу, безпеки та якості.

Безпека

service

Немає сенсу лікуватись, якщо людина не впевнена в безпечному лікуванні. Основним гаслом та постулатом в медицині є «не нашкодь»! Усвідомлюючи це, ми запровадили сучасні методи стерилізації та дезінфекції, що гарантують безпеку як пацієнтам, так і персоналу. Ми проводимо спеціальне прибирання приміщень з використанням бактерицидних ламп, стерилізацію інструменту з контролем та зберіганням його у вакуумних упаковках. Використовуємо одноразові інструменти та матеріали (бахіли, рукавички, слинотяги, нагрудники, тощо).

Професійна гігієна

service

Для збереження здорової краси зубів необхідно один раз на шість місяців проводити професійну гігієну зубів у стоматологічному кабінеті. Адже неправильне харчування, неякісні продукти, відсутність належної гігієни, шкідливі звички впливають на вигляд та здоров'я зубів.

В нашій поліклініці проводять профілактично-гігієнічні процедури з використанням сучасного ультразвукового обладнання Air-flou, яке дозволяє якісно та безболісно видалити м'які, тверді та під'ясенні зубні відкладення. Процедура включає полірування зубів, покриття емалі препаратами фтору. Після проводиться тест на відсутність зубного нальоту. Не забувайте, що вчасна профілактика - це запорука міцного здоров'я та значна економія коштів.

Рентгенконтроль

service

Рентгенконтроль здійснюється безпосередньо в кріслі пацієнта за допомогою цифрового рентген-апарату, що значно знижує опромінення, яке пацієнт отримує під час діагностики. Рентген знімки отримуємо миттєво, на екрані монітору, що дає можливість ретельно контролювати процес лікування зубів.

Вибілювання

service

Всім відомо, що красива усмішка є важливою для нашої зовнішності. Адже власне гарні, білі, здорові зуби це гарантія успіху, завдяки чому людина є більш впевненою в собі. Тому зробити усмішку білосніжною - це просто! Процедура одноразова, безболісна, проводиться в офісі та триває 1-2 години. За допомогою спеціальних середників лікар проводить сеанс вибілювання спеціальною лампою, після чого наносить ремінералізуючий гель, який відновлює структуру емалі. Ефект - білі та блискучі зуби. Важливо відзначити, що вибілювання не пошкоджує емаль зубів. Залежно від гігієни та дієти оздоровчий ефект триватиме близько двох років.

Лікування під мікроскопом

service

Ендодонтичне лікування спрямоване на збереження зруйнованих зубів, які внаслідок різних факторів мають бактеріальну інфекцію, що супроводжується сильним болем, чутливістю та навіть припухлістю. Тому у таких випадках застосовується мікроскоп. Дентальний мікроскоп - інноваційна технологія для чіткого бачення об'єкту лікування. Тому таке втручання є дуже ефективним. Адже використання оптики дозволяє досягти збільшення в 40 разів. Лікар чітко бачить структуру зуба, анатомічні особливості зубних каналів, тріщин, перфорацію, злам інструменту. Завдяки своїм можливостям дентальний мікроскоп відкриває нові перспективи вдосконалення клінічної ендодонтіі. Процес лікування супроводжується виведенням зображення на монітор комп'ютера. Після ретельної дезінфекції, видалення уражених тканин, канали пломбують гарячою гутаперчою, що дає довготривалу перспективу вилікованому зубу.

відгуки

avatar

Наталя 20.03.2015

Неодноразова користувалась послугами. Приємні ціни і дуже дбайливе ставлення до пацієнтів. Швидко і якісно виконали протезування зубів.

avatar

Ольга 03.04.2015

Дуже хороша клініка,я всім задоволена.Ходила з дітками, прекрасне відношення, нас оглянули, проконсультували, призначили лікування. Не пройшло і двох днів і ми практично здорові.Велике спасибі.

avatar

Michal Sowa 25.01.2016

Many thanks to Stanislavivska Lichnytsia for the immediate and qualified dental care. I got a severe toothache during my visit to Ivano-Frankivsk. A friend of mine advised me Stanislavivska lichnytsia. In the clinic I was provided with very qualified dental care. Good facilities, no hidden costs, no surprises, very friendly staff. My doctor spoke English so it was easy to reach an understanding. Highly recommended!

Написати відгук Facebook Google

контакти

прийом

Пн. - Пт.: 09:00 - 20:00

Сб.: 09:00 - 15:00

Нд.: вихідний

Дізнайтеся ціни

телефони

+38 (0342) 55 91 09

+38 (095) 135 55 50

форма оплати

Адреса

м. Івано-Франківськ

вул. Гетьмана Мазепи, 6, офіс 7

соціальний кабінет
×